Výsledky Krajských mistrovstvi jednotlivců 2018.pdf

Rozpisy-MCR-2018.pdf

 

Výsledky Mistrovství jednotlivců kraje vysočina:

Výsledky Krajských mistrovstvi jednotlivcu 2017.pdf

  MJ KSK Vysočina Junioři Dorostenci Jihlava 2017.xls

MJ KSK Vysočina Žáci a Žákyně Pelhřimov 2017.xls

    

               1. místo St. Žákyně                 2. místo St. Žákyně                     3. místo St. Žákyně

               ŠVÉDOVÁ Barbora                ZAVŘELOVÁ  Lucie                    JIRSOVÁ  Lucie 

                  Slavoj Žirovnice                         Start Jihlava                       Sl. Kamenice nad Lipou

                 

MJ KSK Vysočina Muži Žirovnice 2017.xls
MJ KSK Vysočina Senioři Pelhřimov 2017.xls

                      Medailisti SENIOŘI

 

                 1. místo                                    2. místo                                     3. místo

     Kropáček Stanislav                    Mátl  Mirosalav                            Škoda  Pavel

       Spartak Pelhřimov                    TJ BOPO Třebíč                  Nové Město na Morově  

MJ_KSK_Vysočina__Ž-SŽ-J-DD_Třebíč_2017.xls

                     Medailistky ŽENY

         

           1. místo                                   2. místo                                 3. místo

Braunová Jana                        Concepción Lenka               Rypelová Dagmar

KK  PSJ Jihlava                       TJ Třebíč                               TJ Třebíč  

                    Medailistky SENIORKY

   

           1. místo                                  2. místo                                 3. místo

Partlová Jana                    Landkamerová Ludmila            Vojtková  Marie

KK  PSJ Jihlava                    Spartak Pelhřimov                       TJ Třebíč  

                                 Medailistky JUNIORKY

   

           1. místo                                        2. místo                                 3. místo

   Kusiová  Aneta                        Buďová  Tereza                    Rosendorfská  Eva

   Slavoj  Žirovnice                  TJ Nové Město n. Moravě           PSJ  Jihlava  

                                 Medailistky DOROSTENKY

   

           1. místo                                         2. místo                                     3. místo

   Vytisková Štěpánka                    Derahová Karolína                  Moravcová Katka

   Spartak Pelhřimov                             PSJ  Jihlava                  Nové Město na Moravě        

 

 

V